V bance to nevyšlo? Obraťte se na ACEMA Credit. Půjčí vám bez registru a příjmů!

AcemaJsou momenty, kdy není zbytí a musíme se po finanční injekci porozhlédnout jinde, než v bance. O nebankovní půjčky byl vždy poměrně vysoký zájem, protože nabízí to, co v bankovním sektoru nenajdeme. Jsou dostupnější, jejich vyřízení je rychlejší a v případě vhodně vybraného věřitele nemusí být úroky a poplatky extrémně vysoké. Přesto se musíme mít na pozoru, protože v nebankovní sféře působí mnoho nesolidních společností. ACEMA Credit Czech a.s. je jiná. Na trhu se pohybuje 12 let a v roce 2012 se, díky zahraničnímu investorovi, transformovala na současnou akciovou společnost. Zajímá vás, proč se obrátit právě na ACEMU?

Výhody nebankovní půjčky

Začněme všeobecnými důvody, které zájemce o půjčku vedou právě k nebankovním společnostem. Hlavní výhody nebankovní půjčky jsme zmínili již v úvodu, ale jen okrajově. Nebankovní půjčky jsou ideální alternativou pro ty, kteří si nemohou půjčit v bance kvůli záznamu v registru dlužníků, případně nejsou dostatečně bonitní. Přítomnost v registru dlužníků může být zavádějící a to samé platí i o bonitě. Do registru se lze dostat i nešťastnou shodou okolností a skutečnost, že zájemce o půjčku není schopen doložit své příjmy, ještě neznamená, že není schopen řádně splácet.

Pro koho jsou půjčky od ACEMA Credit vhodné?

A jak vypadají nebankovní půjčky bez registru od ACEMA Credit? Věřitel velmi zajímavé podmínky a na své si přijdou také podnikatelé a lidé, kterým hrozí exekuce. „Na cokoliv“ vám ACEMA Credit půjčí 100 000 Kč až 5 000 000 Kč a jedinou podmínkou je ručení nemovitosti. Lustrování registru a zkoumání příjmů se nekoná a dobu splatnosti si můžete nastavit až na 20 let. Kalkulace a poradenství je zcela zdarma a taktéž můžete počítat s férovým a naprosto transparentním jednáním. Vzhledem k rychlému jednání můžete půjčku využít na vyplacení exekuce. Nechcete-li přijít o svůj majetek, nezoufejte. ACEMA Credit garantuje vyplacení částky až 500 000 do pouhých dvou dnů. Vy uspokojíte své věřitele, předejdete zabavení a následné dražbě majetku a začnete splácet novou a výhodnější půjčku, kterou si rozložíte až na několik desítek let. Chcete se dozvědět další důležité informace, nebo rovnou o nebankovní úvěr bez registru a příjmu zažádat? V tom případě navštivte www.acema.cz.

Publikováno: 24. 06. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: acema credit půjčka | nebankovní půjčka bez registru a příjmů